Dom » KONTAKT Fujie

KONTAKTIRAJ NAS

Obrazac za upit

Mi ćemo odgovoriti u 24 sati!

  Kliknite na refresh

Hangzhou Fujie Outdoor Products Inc.,
TEL:+86 571 81635196
FAX:+86 571 87718232
Dodatiapartman 1302, zgrada br.6, Zhongda Intime City,No.822 Dongxin Road ,Xiacheng District, hangzhou 310004 Zhejiang Province, kina

Fischer Wu

rulja: +86 13857119677

pošta: fischer@hangzhou-outdoor.com

Catherine Zhang

rulja: +86 13967153234

pošta: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Cao

rulja: +86 13858164864

pošta: haywood@hangzhou-outdoor.com

Judy Hu

rulja: +86 15068799253

pošta: judy@hangzhou-outdoor.com

Ven Lee

rulja: +86 18606537936

pošta: ven@hangzhou-outdoor.com

Joy Wu

rulja: +86 13758170741

pošta: joy@hangzhou-outdoor.com


Google mapa