Domov » KONTAKTUJTE NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

POPTÁVKA

Odpovíme Vám v 24 hodiny!

  Klepněte na tlačítko pro obnovení

Hangzhou Fujie Outdoor Products Inc.,
TEL:+86 571 81635196
FAX:+86 571 87718232
Přidatsouprava 1302, budova No.6, Zhongda Intime City,No.822 Dongxin Road ,Xiacheng District, Hangzhou 310004 provincie Zhejiang, Čína

Fischer Wu

Dav: +86 13857119677

Pošta: fischer@hangzhou-outdoor.com

Catherine Zhang

Dav: +86 13967153234

Pošta: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Cao

Dav: +86 13858164864

Pošta: haywood@hangzhou-outdoor.com

Judy Hu

Dav: +86 15068799253

Pošta: judy@hangzhou-outdoor.com

Ven Lee

Dav: +86 18606537936

Pošta: ven@hangzhou-outdoor.com

Joy Wu

Dav: +86 13758170741

Pošta: joy@hangzhou-outdoor.com


Google