Baile » Fujie TEAGMHÁIL

GLAOIGH ORAINN

FOIRM FIOSRÚCHÁN

Tabharfaimid freagra i 24 uaireanta!

  Cliceáil chun athnuachan

Hangzhou Fujie Táirgí Lasmuigh Inc.,
TEL:+86 571 81635196
FAX:+86 571 87718232
CuirSuite 1302, Uimh.6 Tógáil, Zhongda Intime City,No.822 Dongxin Road ,Xiacheng District, hangzhou 310004 Zhejiang Cúige, An tSín

Fischer Wu

Mob: +86 13857119677

Ríomhphost: fischer@hangzhou-outdoor.com

Catherine Zhang

Mob: +86 13967153234

Ríomhphost: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Cao

Mob: +86 13858164864

Ríomhphost: haywood@hangzhou-outdoor.com

Judy hu

Mob: +86 15068799253

Ríomhphost: judy@hangzhou-outdoor.com

Ven Lee

Mob: +86 18606537936

Ríomhphost: ven@hangzhou-outdoor.com

Joy Wu

Mob: +86 13758170741

Ríomhphost: joy@hangzhou-outdoor.com


Léarscáil Google