Tsev » TIV TAUJ FUJIE

TIV TAUJ PEB

NUG DAIM NTAWV

Peb yuav teb nyob rau hauv 24 teev!

  Nyem rau tshiab

Hangzhou Fujie Sab nraum zoov cov khoom Inc.,
TEL:+86 571 81635196
FAX:+86 571 87718232
NtxivSuite 1302, tsev No.6, Zhongda Intime City,No.822 Dongxin Txoj kev ,Xiacheng District, Hangzhou 310004 Zhejiang xeev, Tuam Tshoj

Fischer Wu

Mob: +86 13857119677

mail: fischer@hangzhou-outdoor.com

Catherine Zhang

Mob: +86 13967153234

mail: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Cao

Mob: +86 13858164864

mail: haywood@hangzhou-outdoor.com

Judy Hu

Mob: +86 15068799253

mail: judy@hangzhou-outdoor.com

Ven Lee

Mob: +86 18606537936

mail: ven@hangzhou-outdoor.com

Joy Wu

Mob: +86 13758170741

mail: joy@hangzhou-outdoor.com


Google daim ntawv qhia