itthon » KAPCSOLAT Fujie

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK

Kérdőív

Válaszolni fogunk 24 órák!

  Kattints ide a frissítési

Hangzhou Fujie Outdoor Products Inc.,
TEL:+86 571 81635196
FAX:+86 571 87718232
hozzáadLakosztály 1302, Az épület No.6, Zhongda Intime Város,No.822 Dongxin Road ,Xiacheng District, Hangzhou 310004 Zhejiang tartomány, Kína

Fischer Wu

Csőcselék: +86 13857119677

Posta: fischer@hangzhou-outdoor.com

Catherine Zhang

Csőcselék: +86 13967153234

Posta: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Cao

Csőcselék: +86 13858164864

Posta: haywood@hangzhou-outdoor.com

Judy Hu

Csőcselék: +86 15068799253

Posta: judy@hangzhou-outdoor.com

Ven Lee

Csőcselék: +86 18606537936

Posta: ven@hangzhou-outdoor.com

Joy Wu

Csőcselék: +86 13758170741

Posta: joy@hangzhou-outdoor.com


Google Térkép