Насловна » производи » кампување » шатор

2-4 Лица Инстант Автоматско еден слој кампување шатор

Не стил. : FJT-012

се погледне поблиску

ткаенина: 170Т полиестер,СТП 1000mm.
кат: 210D Оксфорд, СТП 3000mm.
Столб: 8.5mm автоматски фиберглас пол
големина: 210*140*110 CM( 2 persons), 200*200*140ЦМ(3-4 лица).
Тежина: 1.8/2.5 килограм.
додатоци: 4 ЕЕЗ влоговите, 1 компјутер торба за носење.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ 

Компјутери / ЦТН

12 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 22KG G.W.: 24КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

4729 ЕЕЗ

40GP

56 CBM

9459 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

11486 ЕЕЗ

 

ГОЛЕМИНА

кат Површина 

2940m³ 

точка Димензии 

210*140*110 цм

точка Тежина 

1.8килограм

испорака Тежина 

2.5килограм

 

коментари за производот