Насловна » производи » кампување » шатор

2016 Лесно До плажа Шатор Производител

Не стил. : FJT-227

се погледне поблиску

  • Специјално дизајнирани EasyUp Hub систем покажа водечка индустрија дизајн. Најбрзиот и најлесниот постави и да ги симнат на сите плажа шатори на пазарот 
  • верзија Делукс XL е лесен и компактен, тежи нешто повеќе од 6 фунти и преклопување на големина на патување 38 L x 6 W x 6 H. шатор плажа обезбедува заштита од сонцето, дожд и ветер за сите активности на отворено, UPF 50+ заштита од сонце и 3 X-големи прозорци за вентилација. шатор плажа е направен од полиестер дише и е водоотпорен 
  • Шаторот е 95 L x 53 H x 51 D, обезбедување пространа внатрешност засолниште што удобно се вклопува 3-4 луѓе. шатор на плажа има внатрешни џебови за чување на лични предмети и куки за закачување. Таа е направена од издржлив и лесен фиберглас рамка и отпорен на вода ЈП кат прави EasyUp плажа Шатор голем надворешен галантерија 
  • Вклучува торбичка за носење, 5 песок џебови за дополнителна стабилност во ветровити услови, и удели 
  • потрошувачите пријателски 1-годишна гаранција Пацифик бриз \ 's. Повик или мејл секој пат за поддршка
ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ

Компјутери / ЦТН 

12 ЕЕЗ

Тежина 

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1445ЕЕЗ компјутери

40GP 

56 CBM 

2500 ЕЕЗ

40HQ 

68 CBM 

3600 ЕЕЗ

 

ГОЛЕМИНА

големина: 95 L x 53 H x 51 D 
виткање големина: 38 L x 6 W x 6 H 
капацитет: 3-4 лица

коментари за производот