Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

2016 Девојки Водоотпорен Лотус гума дожд чизми

Не стил. : FJK-001

се погледне поблиску

2016 Девојки Водоотпорен Лотус гума дожд чизми

Водоотпорен гумени горен дел помогне да ги задржи нозете суви
девојки водоотпорен дожд чизми со памук облоги за удобност
Гумени ѓонови обезбеди влечење
лотос печатење шема дожд чизми со 3 mm Ева табани понуда амортизирање
Повлечете-up дизајн со страната токи за стил
2016 гума дожд багажникот може да се печатени било која боја модел

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

ФОБ пристаниште 

Ningbo / Шангај 

Испорака Водач Време (производство) 

45 дена 

Испорака Водач Време (Пример) 

7 дена 

Димензии на извоз картон 

52*30*50цм 

Количина на картон 

10 пара / ЦТН (може да се промени врз основа на вашите барања) 

G.W./N.W. 

16/15килограм 

количина за 20 контејнер 

4000 парови 

Прифатливи рок на плаќање 

T / T, L / C,Западна и унија 

ГОЛЕМИНА

стил 

гумени подигање за деца 

боја 

изберете боја 

горниот 

гума 

outsole 

гума 

Висина 

20цм 

Тежина 

0.5 килограм 

влошка 

ЕВА со текстил 

пакување 

Polybag или боја кутија 

MOQ 

1000 парови(OEM) 

Земање мостри време 

3-7 дена 

Време на испорака 

45 дена по потврдувањето на ред 

Услови на плаќање 

ТТ / LC / Зачувам 

големина опсег 

EU25-35 

Количина за 20ft сад 

5000 парови( поли торба) 

коментари за производот