Насловна » производи » ЛОВ » ЧИЗМИ

2016 Лесни Лов чизми \ 's

Не стил. :

се погледне поблиску

2016 Менс Лесни Лов ракавици

1. Лесни лов чизми водоотпорен Оксфорд Горна
2. Лесни водоотпорни чизми camo дизајн
3.Лесни лов чизми за мажи warmful boam поставата
4.100% водоотпорен анти-се лизга гумени outsole
5.Висока брзина на системот чевли чипка
6.големина Опсег: САД Менс целата големина 6--13#
7.Погодни за лов ,пешачење,воени чизми!

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

2016 Менс Лесни Лов ракавици

Квантитет: 6 PRS / Картон ( боја кутија за пакување )
G.W: 10.5 килограми
N.W: 9 килограми
мерење: 78cm (L) * 39cm (W) * 41цм (H)
20GP: 1,200РС
40GP: 2,160PRS
40HQ: 2,700PRS

ГОЛЕМИНА

2016 Менс Лесни Лов ракавици Големина

САД 

10 

11 

12 

13 

Велика Британија 

10 

11 

12 

евра 

39 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

 

коментари за производот