Насловна » производи » кампување » шатор

2016 Нови пристигнување купола отворен шатор

Не стил. : FJT-107

се погледне поблиску

Лесно се држи до шест лица
Поставува отворен шатор и руши во 10 минути со Insta-клип столбови
Трајни изградба ТЦ ткаенина
Водоотпорен WeatherTec систем
димензии: 10L x 10W x 6H нозе

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ 

Компјутери / ЦТН

6 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1445pcs ЕЕЗ

40GP

56 CBM

2500 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

3600 ЕЕЗ

ГОЛЕМИНА

боја 

зелена 

кат Површина 

35 

точка Димензии 

47.99 x 7.01 x 5 инчи 

точка Тежина 

6.38 фунти 

типот на материјал 

фиберглас 

испорака Тежина 

7.2 фунти 

коментари за производот