Насловна » производи » ЛОВ » ДОДАТОЦИ

2016 Новиот Дизајн Прилагодено риболов Hat

Не стил. : стил no.FJ-HH-209

се погледне поблиску

2016 Новиот Дизајн Прилагодено риболов Hat

1.капа рибарите \ 's 100% полиестер руно
2.обичај риболов капи 100g Flex Thinsulate изолација за топлина
3.риболов капи за мажи Достапен во зелена и портокалова.
4.Двете страни се reversible.Color зелени за риболов,портокаловата боја за лов.

коментари за производот