Насловна » производи » кампување » шатор

6 Лица Кабина за кампување

Не стил. :

се погледне поблиску

Flysheet материјал 

75D полиестер тафта,1200mm 

внатрешна шатор 

75D полиестер тафта,1200mm 

кат материјал 

75D полиестер тафта,1200mm 

рамка 

16mm фиберглас / 19.5mm челик 

големина 

10\ '* 10 \' * 7 \ ' 

шатор тежина 

23lbs 

капацитет 

6 лица 

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ 

Компјутери / ЦТН

4 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1445pcs ЕЕЗ

40GP

56 CBM

2500 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

3600 ЕЕЗ

ГОЛЕМИНА

кат Површина 

100 sq ft

точка Димензии 

10\ '* 10 \' * 8 \ '

точка Тежина 

23lbs

коментари за производот