Насловна » производи » кампување » шатор

2 лица двојно слоеви двокрилна врата шатор

Не стил. : FJT-106

се погледне поблиску

материјал: 180Т сребро малтери(надворешниот)
170Т сребро полиестер(внатрешен)
210D Оксфорд ткаенина(дното)
Шипка: glassfiber 6.9mm
боја: orangrt сина, портокалова зелени
големина: 250x150x110 см
Тежина: 1.9килограм

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

50*40*40ЦМ 

Компјутери / ЦТН

15 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 27KG G.W.: 28КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

5250 ЕЕЗ

40GP

56 CBM

10500 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

12750 ЕЕЗ

ГОЛЕМИНА

кат Површина 

3.75

точка Димензии 

250x150x110 см

точка Тежина 

1.9килограм

испорака Тежина 

2.4килограм

коментари за производот