Насловна » производи » кампување » шатор

4 Лица Семејство Double Layer кампување шатор Продажба

Не стил. :

се погледне поблиску

1. Flysheet: 210Т полиестер,СТП 3000mm.
2. внатрешна шатор: 210T дише ткаенина.
3. кат: 210Т ЈП.
4. Столб: 8.5mm фиберглас.
5. големина: 210*150*110ЦМ(2 persons), 210*210*135цм(3-лицаns).
6. Тежина: 1.8kg(2 persons), 2.3килограм(3-4 лица).

Што \ 's Вклучено:


6 ветер јажиња.
1 торбичката за носење

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

64*30*37CM / 10pc / 28KGS 

ГОЛЕМИНА

210*150*110ЦМ(2 persons), 210*210*135цм(3-лицаns).
коментари за производот