Насловна » производи » кампување » шатор

4 Лица Инстант кампување шатор

Не стил. :

се погледне поблиску

1. Flysheet: 210Т полиестер,СТП 3000mm.
2. внатрешна шатор: 210T дише мрежа.
3. кат: 120g ЈП.
4. Столб: 8.5 mm фиберглас
5. големина: 210*240*140 цм.
6. Тежина: 3 килограм.
7. додатоци: 8 ЕЕЗ влоговите, 4 ЕЕЗ ветер јажиња, 1 компјутер торба за носење.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

75*30*50CM / 10PCS / 37KGS

ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА: 210*240*140ЦМ

коментари за производот