Насловна » производи » ЛОВ » ЧИЗМИ

Глуждот Водоотпорен Camo Лов чевли за мажи

Не стил. : FJH-М-031

се погледне поблиску

Глуждот Водоотпорен Camo Лов чевли за мажи
лов чевли лесен-за-се лизга-на camo удобност за кампот или за задолженија околу домот
лов camo чевли за мажи издржлив најлон горен дел со тешки, водоотпорен TPR школки и ѓонови
водоотпорни лов чизми за мажи мрежа облоги
мажите \ 's лов глуждот чизми отстранлив табани ЕВА - долготрајна удобност
Отворете го врати пречка дизајн за лесно вклучување / исклучување
Мека поместена јаки

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

 

Внатрешна pkg No./Outer pkg: 

10 

pkg Димензии: 

68.00*60.00*34.00цм 

pkg CBM: 

0.13872 m³ 

G.W / N.W: 

13/11 КИЛОГРАМ 

MOQ: 

1000.0000 

HS законик: 

6402120090 

П \ 'парти / 20GP: 

2018 

П \ 'парти / 40GP: 

4181 

П \ 'парти / 40HQ: 

4902 

 

ГОЛЕМИНА

Глуждот Водоотпорен Camo Лов чевли за мажи Големина

САД ГОЛЕМИНА 

10 

11 

12 

13 

14 

 

Велика Британија ГОЛЕМИНА 

10 

11 

12 

13 

EUK ГОЛЕМИНА 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

 

коментари за производот