Насловна » производи » кампување » шатор

Автоматско мраз риболов шатор за Русија на пазарот

Не стил. : FJT-013

се погледне поблиску

Име на производ

Автоматско мраз риболов шатор за Русија на пазарот

Точка број

FJIT013

боја

Белата , портокалова или кориснички

Поле на материјалот

фиберглас

ткаенина материјал

190Т полиестер

тип

1-2 лице шатор

бренд

OEM било кој бренд

MOQ

500PCS

големина

170*170*170цм, обичај било големина

Врата

една врата

Слој

еден

Место на потекло

Хангжу,Zhengjiang

Порт 

Ningbo,Шангај

плаќање

од страна на ТТ,L / C,PayPal

Време на испорака

5-30дена

 

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ 

Компјутери / ЦТН

12 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 22KG G.W.: 24КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

4729 ЕЕЗ

40GP

56 CBM

9459 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

11486 ЕЕЗ

 

ГОЛЕМИНА

кат Површина 

2.9m³ 

точка Димензии 

170*170*170 цм

точка Тежина 

2.8килограм

испорака Тежина 

3.0килограм

 

коментари за производот