Насловна » производи » кампување » шатор

Плажа сенка шатор за 2016

Не стил. : FJT-070

се погледне поблиску

големина: 150 X (120+60) X 110 цм
ткаенина:најлон
стил:отворен
Тип на зграда:Брзо автоматско отворање
Тежина:1.25килограм
дијаметар пакет:51цм
функција:Сонцето сенка и УВ-доказ
апликација:плажа & риболов & кампување

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ 

Компјутери / ЦТН

12 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1445pcs ЕЕЗ

40GP

56 CBM

2500 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

3600 ЕЕЗ

 

ГОЛЕМИНА

кат Површина 

2.7

точка Димензии 

150 X (120+60) X 110 цм 

точка Тежина 

1.25килограм

испорака Тежина 

1.3 килограм

 

коментари за производот