Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Сини точки Деца јасно ПВЦ дожд чизми

Не стил. : FJ-KP002

се погледне поблиску

 деца ПВЦ дожд чизми со ПВЦ горниот
 ПВЦ единствена
 мерки вратило околу 6.5" од лак
 Пета мерки околу 1"
 отворање подигање мерки околу 11" околу
 Осветлени единица во петицата
 Сини точки деца дожд чизми
 водоотпорен
 Оваа блескави дожд подигнете од FUJIE карактеристики Stomp се активираат светлата и лесно-on повлече рачки.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

60.5*40*22ЦМ

Пара / ЦТН 

13 парови 

Тежина 

N.W.: 7KG G.W.: 8КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

7200 PRS 

40GP 

56 CBM 

14400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

17600 PRS

ГОЛЕМИНА

САД  

9.5 

10 

11 

11.5 

12 

13 

3.5 

Велика Британија  

8.5 

10 

10.5 

11 

12 

13 

2.5 

евра  

25 

26 

27 

28 

29 

30 

31 

32 

33 

34 

35

коментари за производот