Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

Bootfoot Camo Neoprene Лов Непромокаеми рибарски панталони

Не стил. : FJ-NW002

се погледне поблиску

Детали за лов неопренови непромокаеми рибарски панталони

Bootfoot неопренови непромокаеми рибарски панталони со 600g Thinsulate изолација гумени чизми
Над големина рака потопла и џеб за складирање
Прилагодлив веб прерамки со предни D-прстени
Camo неопренови непромокаеми рибарски панталони за лов и риболов
Менс градите непромокаеми рибарски панталони се направени од 4.5mm Neoprene изградба
Полутврда капа со поддршка челик лак
Висока назад дизајн
Засилени коленото влошки
вклучени веб каиш

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

56.5*38.5*49.5ЦМ

Пара / ЦТН

3 парови

Тежина

N.W.: 11KG G.W.: 15.5КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

840 PRS

40GP

56 CBM

1680 PRS

40HQ

68 CBM

2040 PRS

ГОЛЕМИНА

САД

7

8

9

10

11

12

13

14

Велика Британија

6

7

8

9

10

11

12

13

евра

40

41

42

43

44

45

46

47

градите

42"

44"

44"

47"

49"

49"

51"

51"

inseam

30.5"

32.5"

32.5"

34.5"

35.5"

35.5"

37.5"

37.5"

коментари за производот