Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

Bootfoot Neoprene летаат риболов Непромокаеми рибарски панталони

Не стил. : FJ-NW004

се погледне поблиску

Bootfoot непромокаеми рибарски панталони со 400g Thinsulate изолација гумени чизми
Над големина рака потопла и џеб за складирање
Прилагодлив веб прерамки со предни D-прстени
Неопренови непромокаеми рибарски панталони се направени од 4.5mm неопренови изградба
Полутврда капа со поддршка челик лак
Висока Назад Дизајн летаат риболов непромокаеми рибарски панталони
Засилени коленото влошки
вклучени веб каиш

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

56.5*38.5*49.5ЦМ

Пара / ЦТН

3 парови

Тежина

N.W.: 11KG G.W.: 15.5КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

840 PRS

40GP

56 CBM

1680 PRS

40HQ

68 CBM

2040 PRS

ГОЛЕМИНА

САД

7

8

9

10

11

12

13

14

Велика Британија

6

7

8

9

10

11

12

13

евра

40

41

42

43

44

45

46

47

градите

42"

44"

44"

47"

49"

49"

51"

51"

inseam

30.5"

32.5"

32.5"

34.5"

35.5"

35.5"

37.5"

37.5"

коментари за производот