Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Момци Симпатична 3D гума Дожд чизми со жаби

Не стил. : FJ-D0013

се погледне поблиску

Момци Симпатична 3D гума Дожд чизми со жаби
Високо квалитетен материјал и процесот на производство
Шарени бои и стил Исклучителна дизајн
дожд чизми со жаба е три димензионален ефект
3D цртан филм животно дожд чизми е чиста животна средина
жаба дожд чизми за деца има соодветна цена
Висок квалитет по продажбата на услугата

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Еден пар во поли торба, а потоа пакет решение картонска кутија пакет или клиент \ 's.
Еден картон може да се вчита околу 10 парови.

ГОЛЕМИНА

коментари за производот