Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

Дише РИБАРСТВО КОВЧЕГ непромокаеми рибарски панталони

Не стил. : FJ-BW0720

се погледне поблиску

Лесни 3-слој ткаенина во светла боја нуди сестран решение за свежа & Морски средини

Дише засилен ткаенина во предниот панел нога за дополнителна издржливост

Вграден отвор за ремен во центарот назад; вклучени се движат најлон појас


Меки неопренови лента за на рамо за да се обезбеди comportable за твоето рамо

Абразија отпорни материјали за потрајни вграден чакал чувари

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
Meas / ЦТН
65*45*32ЦМ
Пара / ЦТН 10 парчиња
Тежина
N.W.: 12KG G.W.: 13КИЛОГРАМ
модел контејнер
волумен контејнер Број може да се спакуваат
20GP 28 CBM 3000 PRS
40GP 56 CBM 6000 PRS
40HQ 68 CBM 7200 PRS
ГОЛЕМИНА

коментари за производот