Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

Дише Риболов Половината Непромокаеми рибарски панталони

Не стил. : FJ-BW002

се погледне поблиску

Дише Риболов Половината Непромокаеми рибарски панталони
карактеристики:
3 практикувам дише половината барски птици врвот до дното
6 практикувам на клучните носат лепенки на колената и на дното на трње и екстра носат
Доаѓа со движат појас
2 x Екстра широк појас петелки
Риболов непромокаеми рибарски панталони половината се вградени во чакал чувари
Екстра јаки заварени делот за подигање за заштита на абење точка
Еластичен нога и подигање клип

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

65*43*30ЦМ

Пара / ЦТН

10 парчиња

Тежина

N.W.: 10KG G.W.: 12КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

3300 PRS

40GP

56 CBM

6600 PRS

40HQ

68 CBM

8100 PRS

ГОЛЕМИНА

коментари за производот