Насловна » производи » ЛОВ » GHILLIE одговараат

Дише Mesh Снежана Ghillie Одговараат

Не стил. :

се погледне поблиску

1. Масив количина на обоена, маскирна влакна се sewned на тужбата, но многу полесен и поудобен од burlap, а сепак, влакната се мувла и отпорни на влага и пријателски да се човечкото тело.
2. Во внатрешноста поставата е пропустлив за воздух и мека ткаенина пребивање, што го прави да се чувствувате изедначи на вашата кожа и да останат топли во зима, но се задржи кул во summar.
3. многу лесно да се отвори и затвори.
4. Худ обезбедува покритие целосна глава / лицето додека сеуште дозволувајќи им е огромно поле на гледање.
5. боја: Woodland,пустината и snowfield достапни.
6.Други барање може да се cusomised до крајните корисници \ 'желби.
7. Оваа популарна костим шума е наменета за разноврсна цел вклучително лов,риболов,војна и Бери подигање во топлото време condistions.


ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Внатрешна pkg No./Outer pkg: 

20 

pkg Димензии: 

40.00*30.00*65.00цм 

pkg CBM: 

0.078 m³ 

G.W / N.W: 

11/10 КИЛОГРАМ 

MOQ: 

0.0000 

HS законик: 

6211339094 

П \ 'парти / 20GP: 

7179 

П \ 'парти / 40GP: 

14872 

П \ 'парти / 40HQ: 

17436 

 

коментари за производот