Насловна » производи » ЛОВ » ДОДАТОЦИ

img_left_img
Bullet доказ маскирна лов куршум торба

Не стил. :

се погледне поблиску

Bullet доказ маскирна лов куршум торба
материјал:маскирна ,неопренови,полиестер
Се користи за да биде лов во шумата
Мека и отпорни на компресија
пакување:1 парчиња / polybag,50парчиња / ЦТН
Еластична ткаенина околу работ
27 дупки од куршуми торба
пакување & испорака
пакување:секој во polybag,парчиња во кутија
испорака: во рамките 30 дена од денот на приемот на вашиот депозит

коментари за производот