Насловна » производи » ЛОВ » ЧИЗМИ

Camo Изолиран Водоотпорен Лов ракавици за мажи

Не стил. : FJ-HM-096

се погледне поблиску

Camo Изолиран Водоотпорен Лов ракавици за мажи
Изолиран лов чизми Подобрени се вклопуваат и удобност од докажан дизајн лов подигање
водоотпорни лов bootsc комбинација последните - подобро се вклопуваат, поудобно поддршка
Camo лов чизми за мажи водоотпорен кожа и 900 негирач најлон горен дел
Camo лов изолирани чизми со водоотпорен мембрана
1,000 грам 3M Thinsulate изолација ултра
Шок апсорпција на EVA midsoles
отстранлив табани
Патентиран гума навртки outsoles

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Camo Изолиран Водоотпорен Лов ракавици за мажи

Квантитет: 6 PRS / Картон ( боја кутија за пакување )
G.W: 10.5 килограми
N.W: 9 килограми
мерење: 78cm (L) * 39cm (W) * 41цм (H)
20GP: 1,200РС
40GP: 2,160PRS
40HQ: 2,700PRS

ГОЛЕМИНА

Camo Изолиран Водоотпорен Лов ракавици за мажи Големина

САД 

10 

11 

12 

13 

Велика Британија 


10 

11 

12 

евра 

39 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

 

коментари за производот