Насловна » производи » ЛОВ » GHILLIE одговараат

Camo лист 3D Снајперистот за џунглата лов

Не стил. :

се погледне поблиску

Camo лист 3D Снајперистот за џунглата лов

1.Џунгла лов снајперист костим се состои од пет одделни делови: жадувам, јакна, капи, пиштол фолија, багаж торба.
2.3г џунгла лов снајперист костим Пишување има за околу рака брадата за лесна прилагодливост.
3.3г снајперист џунгла лов костим јакна: Еластичен појас и ракави; лесен за предвремени пред.
4. 3г снајперист џунгла лов костум пантолоните: Еластичен појас со прилагодување drawstring.
5. Drawstring торбичка за носење за лесно превоз.
6. Ткаенина не може да биде бучна, кога се движат.
7. се перат на рака.
8.боја :шумски или маслинесто зелена или пустина или Снежана.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

3г снајперист џунгла лов костум 

Внатрешна pkg No./Outer pkg: 

25 

pkg Димензии: 

40.00*30.00*65.00цм 

pkg CBM: 

0.078 m³ 

G.W / N.W: 

14/13 КИЛОГРАМ 

MOQ: 

100.0000 

HS законик: 

6211339094 

П \ 'парти / 20GP: 

8974 

П \ 'парти / 40GP: 

18590 

П \ 'парти / 40HQ: 

21795 

 

коментари за производот