Насловна » производи » ЛОВ » ДОДАТОЦИ

Кампување Лов воена маскирна Нет

Не стил. : FJ-WJ-0029

се погледне поблиску

Кампување Лов воена маскирна Нет
лов camo нето Материјал: 100% Полиестер 150D или 210D
обичај шума camo пребивање 3-D лист како зеленило,лесни,силна
Работ обврзувачки и со мрежа нето засилување во текот на нето
воени активности,декорација,лов,МакБаскет игри,чадор за сонце итн
воена маскирна мрежа Исто така, обезбеди сопствен сервис, Ве молиме да ни e-mail за големината на вашиот или вашата боја (Достапно: Woodland, пустината, снег, Океан, чисто зелен))

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Внатрешна pkg No./Outer pkg: 

10 

pkg Димензии: 

40.00*32.00*50.00цм 

pkg CBM: 

0.064 m³ 

G.W / N.W: 

9/10 КИЛОГРАМ 

MOQ: 

0.0000 

HS законик: 

5903109020 

П \ 'парти / 20GP: 

4375 

П \ 'парти / 40GP: 

9063 

П \ 'парти / 40HQ: 

10625 

 

коментари за производот