Насловна » КОНТАКТ FUJIE

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

форма за пребарување

Ние ќе одговори во 24 часа!

  Кликни за да се освежи

Хангжу Fujie отворено производи Inc.,
TEL:+86 571 81635196
фАКС:+86 571 87718232
ДодајSuite 1302, градење бр.6, Zhongda Intime Сити,No.822 Dongxin патот ,Окружниот Xiacheng, Хангжу 310004 Zhejiang покраината, Кина

Фишер Ву

мОБ: +86 13857119677

пошта: fischer@hangzhou-outdoor.com

Кетрин Џанг

мОБ: +86 13967153234

пошта: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Као

мОБ: +86 13858164864

пошта: haywood@hangzhou-outdoor.com

Џуди Ху

мОБ: +86 15068799253

пошта: judy@hangzhou-outdoor.com

Вен Ли

мОБ: +86 18606537936

пошта: ven@hangzhou-outdoor.com

радоста Ву

мОБ: +86 13758170741

пошта: joy@hangzhou-outdoor.com


Гугл Мапа