Насловна » производи » кампување » шатор

Пар Double Layer кампување шатор Производител

Не стил. :

се погледне поблиску

апликација

кампување

MOQ

100PCS

големина

(40+150)*210*140цм

мува лист

190T полиестер PU 2000mm

внатрешна шатор

190T дише ткаенина

кат

150D Оксфорд ткаенина

Столб

7.9ММ фиберглас

Тежина(N.W)

13.5кг / 4 компјутер

пакување

50*30*30/4ЕЕЗ

лице

две

е прилагодено

Да

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

4 парчиња на картон
картон големина: 50*30*30цм
G.W / N.W: 14.5кг / 13.5kgs

ГОЛЕМИНА

големина: (40+150)*210*140цм

коментари за производот