Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Прилагодено Деца Camo Водоотпорен Лов ракавици

Не стил. : FJR-K001

се погледне поблиску

Прилагодено Деца Camo Водоотпорен Лов ракавици
Гума горниот да се заштитите од влажни услови
Богата со бои таписерии во стил на дизајн
Camo водоотпорни лов чизми удобно и флексибилност
Висок квалитет и цената се атрактивни
Погодно за градина отворен и деца се забавуваат на дождлив ден
водоотпорни лов чизми достапни големини евра 25#-35#
лов чизми 100% гарантира задоволство

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

585*285*385ММ 

Пара / ЦТН 

8парови 

Тежина 

N.W.: 10.5KG G.W.: 12.5КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

3400 PRS 

40GP 

56 CBM 

6900 PRS 

40HQ 

68 CBM 

8400 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

28 

29 

30 

31 

32 

33 

34 

35 

коментари за производот