Насловна » Најчесто поставувани прашања КЛИЕНТОТ

Најчесто поставувани прашања КЛИЕНТОТ

форма за пребарување

Ние ќе одговори во 24 часа!

  Кликни за да се освежи

П: Дали сте фабрика или трговско друштво?

А: Ние сме Производителот на риболов непромокаеми рибарски панталони, гумени чизми, кампување шатори, итн. Имаме фабрика со трговски оддел.П: Можете да го направите OEM?
А: Да, можеме да направиме ОЕМ производи во согласност со клиенти \ 'барања.


П: Како можам да добијам на примерокот?
А: Чест ни е да ви понудиме на примерокот. Нови клиенти се очекува да се плати за courier.So ни кажете вашето изразуваат сметка за товарни соберат. Или ние може да ви испрати примерок од Али изразат со FedEx,UPS-от,DHL,ТНТ и сл за да ги зачувате вашите трошоци откако ќе ја платат товарни.


П: Како вашата фабрика направи контрола на квалитетот?
А: Квалитетот е приоритет!
Ние секогаш се придаваат големо значење на квалитетот на контрола од почеток до крај.
1). Вешти работници се грижи секој детали во предавање на производство и пакување процеси;
2).Секторот за контрола на квалитетот е посебно одговорен за проверка на квалитетот во секој процес.


П: Кога е најдобро време за испорака?
А: Тоа е за 45 дена од денот на приемот на 30% авансно плаќање.
Време на испорака, исто така, зависи од количеството на клиентот \ 's цел.


П: Зошто купуваат производи од Fujie?
1.професионална.
Хангжу Fujie отворено производи Inc.specializes во дизајнирање,manufactoring и тргување со широк спектар на производи со отворен 20 години на индустриски искуство.

2.контрола на квалитет.
Ние имаме 5-10 QC.They се стационирани трајно во фабриката до испорака.
Ние се осигура вашата задоволството од квалитетот на производите.
3.нашите услуги
a.Customer одговор во рок од 24 часа.
b.Large нарачки со доволно инвентар.
c.Best време на испорака.