Насловна » производи » ЛОВ » GHILLIE одговараат

3D Camo Ghillie Одговараат

Не стил. : FJ-HG-005

се погледне поблиску

3D Camo Ghillie Одговараат

1. 3D camo костим се состои од пет одделни делови: жадувам, јакна, капи, пиштол фолија, багаж торба.

2.3г camo ghillie костим Пишување има за околу рака брадата за лесна прилагодливост
3.3d camo ghillie костум јакна: Еластичен појас и ракави; лесен за предвремени пред.
4. 3d camo ghillie костум панталона: Еластичен појас со прилагодување drawstring.
5. Drawstring торбичка за носење за лесно превоз.
6. Ткаенина не може да биде бучна, кога се движат .
7. се перат на рака.
8.боја :шумски или маслинесто зелена или пустина или Снежана.

А маскирна боја, исто така познат како ghillie костум, е дизајниран да личи тешки зеленило. снајперисти, ловци и природни фотографи можат да носат маскирни костим да се вклопуваат во нивната околина и да се скрие од непријатели или цели. Костуми даде на носителите \ 's го претстави три-димензионирани распадот, наместо линеарна еден.
одговараат на камуфлажа се состои од јакна, еден пар на панталони и торба пакет.
Ова маскирна боја е нашата 2014 Нов дизајн кој има задоволителна маскирна ефект.
Изработени од високо квалитетни полиестер, Тоа \ 's многу издржлив и лесен. Може да се движи многу брзо го носи и измијте лесно во машина за перење. Постојат два camo боја за вашиот избор. Ние исто така може да се направи тоа во зависност од вашите одредени барања.
Сервис
1.На клиентите е нашиот Бог,Квалитетот е нашиот живот.
2.Секој примерок ќе биде направен за инспекција според вашето барање.
Информации за претпријатието
Хангжу Fujie отворено производи Inc. специјализирана за проектирање, производство и трговија на широк спектар на отворено производи. со 20 години на индустриски искуство,можеме да брзо и прецизно ја сфати needs.We клиент се посветени да се вашиот еден-стоп отворено solutiions провајдер.
Нашите главни производи се риболов&лов производи, вклучувајќи маскирни костуми,лов маскирна торби,лов маскирни капи,лов маскирна мрежи,СТП&Чувствува табани серија,воена серија облека,Neoprene чизми&waders series,Гумени чизми&waders series,сннепромокаеми рибарски панталони серијаи&waders series,се движат чевли серија.

коментари за производот