Насловна » производи » ЛОВ » GHILLIE одговараат

3D лов маскирна лист ghillie костум

Не стил. : FJ-HG-0034

се погледне поблиску

Ултра прикривање од лесни и дише бубачка јакна за ловците
3D Еволуција camo дизајн - ултра реални длабочина од фигури дифундира светлината
лесни, удобно, тивко 100% полиестер мрежа изградба - екстремни breathability
Еластична ракави и drawcord половината
Закачено капакот на моторот

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

една точка
Еден пакет големина: 35X23X5 см
Еден бруто тежина:2.0 kg или променлива
пакет Тип:Пластична кеса за пакување

ГОЛЕМИНА

Име на производ 

3D лов маскирна јакна ghillie костум 

Шел ткаенина 

100% полиестер 

детали за 

1.Camo ткаенина печатење школка,дише нето поставата 

2.Zippered страна џебовите 

3.интегриран Худ 

функција 

Најдобар камуфлира за лов 

Прилика 

за спорт лов & воени активности 

боја 

camo или како на вашите барања 

големина 

S, M, L, XL,XXL или како на вашите барања 

коментари за производот