Насловна » производи » ЛОВ » GHILLIE одговараат

Долгорочните дише Маскирна Ghillie Одговараат за Airsoft Лов МакБаскет

Не стил. : FJ-HG-003

се погледне поблиску

1. Се состои од пет одделни делови: жадувам, јакна, капи, пиштол фолија, багаж торба.


2.Пишување има за околу рака брадата за лесна прилагодливост


3.јакна: Еластичен појас и ракави; лесен за предвремени пред.


4. пантолоните: Еластичен појас со прилагодување drawstring.


5. Drawstring торбичка за носење за лесно превоз.


6. Ткаенина не може да биде бучна, кога се движат .


7. се перат на рака.


8.боја :шумски или маслинесто зелена или пустина или Снежана.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

една точка
Еден пакет големина: 35X23X5 см
Еден бруто тежина:2.0 килограм
пакет Тип:Пластична кеса за пакување

ГОЛЕМИНА

коментари за производот