Насловна » производи » кампување » шатор

Лесно склопување инстант мраз риболов шатор Производител

Не стил. :

се погледне поблиску

Име на производ

Лесно склопување инстант мраз риболов шатор Производител

Точка број

FJT03

боја

Белата , портокалова или кориснички

Поле на материјалот

фиберглас

ткаенина материјал

190Т полиестер

тип

1-2 лице шатор

бренд

OEM било кој бренд

MOQ

500PCS

големина

170*170*170цм, обичај било големина

Врата

една врата

Слој

еден

Место на потекло

Хангжу,Жеџијанг


Порт

Ningbo,Шангај

плаќање

од страна на ТТ,L / C,PayPal

Време на испорака

5-30дена

 

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

95*38*38 цм , 5парчиња / картон
G.W./N.W.: 22/21 килограми

ГОЛЕМИНА

одвиваат големина:300*260*190цм
рамка: 9.5mm фиберглас

коментари за производот