Насловна » производи » кампување » ВРЕЌА ЗА СПИЕЊЕ

Плик семејството двојно лице мека свила надолу лагер отворено кампување вреќа за спиење

Не стил. : FJSB-006

се погледне поблиску

 

Место на потекло: Жеџијанг, Кина (копното)
Името на брендот: FUJIE OUTDOOR
Број на модел: FJSB-006
пополнување:памук
ткаенина: 190Т полиестер

тип: Студено време
големина: 230cmx150cm

Тежина: 3.5килограм
температура: -5~ 0 F
Делови: Zibber ветер поразот, градите поразот, внатрешниот џеб
лице:2~ 3 лица
примерок време: 10 дена
Водечко време: 30 дена

коментари за производот