Насловна » производи » кампување » шатор

img_left_img
Семејство Триаголен сонцето сенка Засолниште Тенда

Не стил. : FJT-110

се погледне поблиску

материјал: Фиберглас столбови 190T PU-обложени полиестер.
Потребни се само неколку минути за поставување и користење продавници далеку лесно.
големина: 480CM 480CM X X X 480CM 200cm(H).
пакетот вклучува: 1 X Шелтер, 3 X фиберглас столбови, 12X земјата удел
Како да го постави:
1. Леј триаголен лист рамно на земјата.
2. Соберете секоја од три мулти-sectioned флексибилни прачки.
3. Во секоја од темињата на триаголникот / агли, вметнување на состави прачка. Бидете сигурни дека за да го води со заоблени црна совет.
4. Се хранат едни со составени прачка иако нејзиниот ракав,, минатото шаторот \ 's врвот и во текот на присвоиле спротивната страна.
5. Со сите три прачки вметната и присвоиле на спротивната страна, флекс секоја прачка и вметнување на игла на прстен (на секој агол на триаголник шатор) во металната крајот на прачка. Ова не се малку на umph.
6. Од акциите надолу вашиот шатор иако прстени во секоја од трите агли. За дополнителна сидро, може да се вози повеќе удели во различни агли на секоја од трите агли (голем број на удели се доставени).

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ

Компјутери / ЦТН 

12 ЕЕЗ

Тежина 

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1445ЕЕЗ компјутери

40GP 

56 CBM 

2500 ЕЕЗ

40HQ 

68 CBM 

3600 ЕЕЗ

ГОЛЕМИНА

големина: 480CM 480CM X X X 480CM 200cm(H)

коментари за производот