Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Земјоделец Camo водоотпорен гумени градина чевли

Не стил. : FJ-MN020

се погледне поблиску

Детали за гума градина чевли
Земјоделец градина чевли со 5mm неопренови поставата ги задржи нозете топло и удобно
Дополнителни Ахил засилување за дополнителна заштита.
Удар раб за лесно отстранување
Широк намалување пета основа за стабилност.
Дијамант текстура пети и пета засилување противи scuffs и гребнатини.
Комплетна врвот до пети неопренови и природна гума.
Агресивните атлетски влечење стапала за подобро купување во лизгава средини.
Анти-лизга спорт outsole
ЕВА Среднорочна единствена.
Camo водоотпорен градина чевли е Трајни, шок абсорбента, Отпорни на масло и лесен.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

50*26*35ЦМ

Пара / ЦТН

5 парови

Тежина

N.W.: 6KG G.W.: 7.5КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

3000 PRS

40GP

56 CBM

6000 PRS

40HQ

68 CBM

7300 PRS

ГОЛЕМИНА
САД 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
Велика Британија 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
евра 
40 
41 
42 
43 
44 
45 
46 
47 

коментари за производот