Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Мода Сината Деца гумени чизми

Не стил. : FJR-K012

се погледне поблиску

Мода Сината Деца гумени чизми
Водоотпорен гумени горен дел помогне да ги задржи нозете суви
Деца гумени чизми со памук облоги за удобност
Гумени ѓонови обезбеди влечење
сина децата гумени чизми со 3 mm Ева табани понуда амортизирање
Повлечете-up дизајн со страната токи за стил и прилагодување.
Било кој модел на печатење во боја
Мода сина деца чизми големина:25#-35#

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

ФОБ пристаниште 

Ningbo / Шангај 

Испорака Водач Време (производство) 

45 дена 

Испорака Водач Време (Пример) 

7 дена 

Димензии на извоз картон 

52*30*50цм 

Количина на картон 

10 пара / ЦТН (може да се промени врз основа на вашите барања) 

G.W./N.W. 

16/15килограм 

количина за 20 контејнер 

4000 парови 

Прифатливи рок на плаќање 

T / T, L / C

ГОЛЕМИНА

 
големина опсег 

EU25-35 

 

 

коментари за производот