Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

img_left_img
Мода Деца гумени чизми за дожд

Не стил. :

се погледне поблиску

Мода Детска гума дожд чизми Производител

Мода деца гума дожд подигање
Изработени од природна гума, памук knitt поставата или 2mm неопренови поставата, 2-5 бои печатење памук поставата, Календар или моделирани Outsole, 100% водоотпорен,
Гума дожд чизми со сопствен дизајн за горниот модел е добредојден
киселина, алкално отпор,
Деца гумени чизми 100% водоотпорен

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

ФОБ пристаниште 

Ningbo / Шангај 

Испорака Водач Време (производство) 

45 дена 

Испорака Водач Време (Пример) 

7 дена 

Димензии на извоз картон 

52*30*50цм 

Количина на картон 

10 пара / ЦТН (може да се промени врз основа на вашите барања) 

G.W./N.W. 

16/15килограм 

количина за 20 контејнер 

4000 парови 

Прифатливи рок на плаќање 

T / T, L / C,Западна и унија

ГОЛЕМИНА

стил 

гумени подигање за деца 

боја 

изберете боја 

горниот 

гума 

outsole 

гума 

Висина 

20цм 

Тежина 

0.5 килограм 

влошка 

ЕВА со текстил 

пакување 

Polybag или боја кутија 

MOQ 

1000 парови(OEM) 

Земање мостри време 

3-7 дена 

Време на испорака 

45 дена по потврдувањето на ред 

Услови на плаќање 

ТТ / LC / Зачувам 

големина опсег 

EU25-35 

Количина за 20ft сад 

5000 парови( поли торба)


коментари за производот