Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Мода гума дожд чизми за деца

Не стил. : FJR-K011

се погледне поблиску

Водоотпорен гумени горен дел помогне да ги задржи нозете суви
Памук облоги за удобност
Гумени ѓонови обезбеди влечење
3 mm Ева табани понуда амортизирање
Повлечете-up дизајн со страната токи за стил
Било кој модел на печатење во боја

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

ФОБ пристаниште 

Ningbo / Шангај 

Испорака Водач Време (производство) 

45 дена 

Испорака Водач Време (Пример) 

7 дена 

Димензии на извоз картон 

52*30*50цм 

Количина на картон 

10 пара / ЦТН (може да се промени врз основа на вашите барања) 

G.W./N.W. 

16/15килограм 

количина за 20 контејнер 

4000 парови 

Прифатливи рок на плаќање 

T / T, L / C,Западна и унија 

ГОЛЕМИНА

 

 

 

 

големина опсег 

EU25-35 

 

 

коментари за производот