Насловна » производи » ЛОВ » ЧИЗМИ

Модерен Господин Хантер Авторски краток дожд чизми

Не стил. :

се погледне поблиску

Модерен Господин Хантер Авторски краток дожд чизми

кратки чизмички ловец продажба водоотпорен Оксфорд Горна
camo краток ловец чизми camo дизајн
ловец оригиналниот краток дожд чизми warmful boam поставата
100% водоотпорен анти-се лизга гумени outsole
Висока брзина на системот чевли чипка
големина Опсег: САД Менс целата големина 6--13 #·
Погодни за лов ,пешачење,воени чизми!

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Хангжу Fujie отворено производи Inc.was основана во 2007.Our компанија е високо технолошки производителот за риболов непромокаеми рибарски панталони, гумени чизми, снег чизми, лов опрема вклучително лов костуми, guillie костуми,camo мрежи итн. Нашите годишни tunover е incresed од 50% повеќе секоја година, врз основа на нашата силна развој на тимот, на квалитетот на тимот аранжман, и 24hours on-line услуги на клиентите. Нашите клиенти се од САД, Европа, Австралија, Русија и Блискиот Исток, Азија и така натаму ... Клиентите кои уживаат во животот сме горди на што се должи на еден од нашите риболов, лов и отворено производи ! Ние се доволни за да се справи со вашите големи нарачки голема и доволно мал за да се грижи за вас personnaly!

ГОЛЕМИНА

Модерен Господин Хантер Авторски краток дожд чизми

САД 
ГОЛЕМИНА 

6# 

7# 

8# 

9# 

10# 

11# 

12# 

13# 

Велика Британија 
ГОЛЕМИНА 

5# 

6# 

7# 

8# 

9# 

10# 

11# 

12# 

евра 
ГОЛЕМИНА 

39# 

40# 

41# 

42# 

43# 

44# 

45# 

46# 

коментари за производот