Насловна » производи » РИБАРСТВО » се движат ЧЕВЛИ

Летаат риболов Skagit реката гума Мажите \ 's движат говорница

Не стил. : FJ-7022

се погледне поблиску

Синтетичка кожа, текстил и синтетички гребење гумени горен дел заврши глуждовите во цврста заштита. 

На лесни F-Tech™ платформи биле конструирани за рамномерен брзо пешачење и се движат перформанси.

Hi-сунѓерот делумно облоги испорача движат топлина, амортизирање и лесно и исклучување. 

F-Tech™ специфични трае обезбедуваат прецизно одговара, удобност и сите-ден за поддршка. 

4.0mm За F-Tech™ гумени ѓонови (може да се користи клин) се држат врз она што ви пејзаж авантура.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
Meas / ЦТН
72*37*39ЦМ
Пара / ЦТН 55 парови
Тежина
N.W.: 7.5KG G.W.: 9.0КИЛОГРАМ
модел контејнер
волумен контејнер Број може да се спакуваат
20GP 25 CBM 1200 PRS
40GP 56 CBM 2700 PRS
40HQ 68 CBM 3300 PRS
ГОЛЕМИНА

 

 

 

САД МЕНС 7 8 9 10 11 12 13 14
Велика Британија МЕНС 6 7 8 9 10 11 12 13
МЕНС ЕУ 40 41 42 43 44 45 46 47

коментари за производот