Насловна » производи » РИБАРСТВО » ДОДАТОЦИ

Летаат риболов Вест

Не стил. :

се погледне поблиску

дише мрежа телото на нашиот летаат риболов елек карактеристики на истите, џеб системи како солидна верзија. Најдобрите лесен избор, со изобилство на простор за складирање. Летаат риболов елек достапни во маслиново. 65% полиестер / 35% памук поплин. перат.
големини: S(34-36), M(38-40), L(42-44), XL(46-48), XXL(50-52), XXXL(54-56).
1 Мини момченце
3 СС knotless лидери 2 пакет (големини 3,4,5)
1 Floatant Combo Пак
1 Mesh лидер Паричник
1 Совршен лебдат штрајк Индикатори
1 Жица на кабелот Zinger
1 М2 Lock и транспорт летаат кутија
1 СС Tippet Материјал 40 милиони Spool (големини 4,5,6)
2 Рајзинг Избор пастрмка (големини 1,2)
1 волфрам Кит
1 Микро режа форцепс

коментари за производот