Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Замрзнати Ана гума дожд чизми за девојки

Не стил. : FJR-K006

се погледне поблиску

Замрзнати Ана гума дожд чизми за девојки
Мода деца гума дожд подигање
Ана ubber дожд чизми направени од природна гума, памук knitt поставата или 2mm неопренови поставата, 2-5 бои печатење памук поставата, Календар или моделирани Outsole, 100% водоотпорен,
Прилагодено Дизајн за горниот модел е добредојден
киселина, алкално отпор, 100% водоотпорен

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

75*66*41ЦМ 

Пара / ЦТН 

12 парови 

Тежина 

N.W.: 9KG G.W.: 12КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1600 PRS 

40GP 

56 CBM 

3310 PRS 

40HQ 

68 CBM 

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

коментари за производот