Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Девојки Топло Безбедно Водоотпорен неопренови ракавици

Не стил. : FJ-KN07

се погледне поблиску

Деца \ 'неопренови чизми од Fujie отворено,за деца \ 'секој пријатно и безбедно отворено време!
Топло влошка задржи деца \ 'нога топло и удобно;
5mm За топло неопренови руно поставата;
100% водоотпорен гарантирани со гумени неопренови горниот;
Секој пар има рефлектирачки ленти покажеме нашата грижа за деца \ 'безбедност.
Нелизгачки гумени outsole за подобро лепење;
Сите материјали се сертифицирани invironment-пријателски;

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

70*44*33ЦМ

Пара / ЦТН 

6 парови 

Тежина 

N.W.: 8.5KG G.W.: 10КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1600 PRS 

40GP 

56 CBM 

3200 PRS 

40HQ 

68 CBM 

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

9.5 

10 

11 

11.5 

12 

13 

3.5 

Велика Британија 

8.5 

10 

10.5 

11 

12 

13 

2.5 

евра 

25 

26 

27 

28 

29 

30 

31 

32 

33 

34 

35

коментари за производот