Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Hello Kitty девојки Пинк дожд чизми

Не стил. : FJR-K017

се погледне поблиску

Здраво Пинк дожд чизми Кити девојка \ 's
Hello Kitty дожд чизми е еколошки
Гума горниот да се заштитите од влажни услови
Богата со бои таписерии во стил на дизајн
Удобно и флексибилност
Висок квалитет и цената се атрактивни
девојка \ 's розова дожд чизми со 4mm ЕВА отстрани влошка
Hello Kitty девојка дожд чизми \ 's достапни големини евра 25#-35#
100% гарантира задоволство
Текстура гумени outsole за влечење на влажни површини.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

585*285*385ММ 

Пара / ЦТН 

8парови 

Тежина 

N.W.: 10.5KG G.W.: 12.5КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

3400 PRS 

40GP 

56 CBM 

6900 PRS 

40HQ 

68 CBM 

8400 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

28 

29 

30 

31 

32 

33 

34 

35 

коментари за производот