Насловна » производи » кампување » шатор

Висококвалитетен Кампување Луксузни Кабина Шатор куќа 6-8 лица

Не стил. :

се погледне поблиску

На zippered E! Порта за напојување дозволува да донесете електричен кабел за напојување во внатрешноста на шаторот.
Појавување жолта webbing на шатор и летаат парот со прстен & игла собрание за да се направи постави брзо.
High-скривам кражби и две опрема lofts задржи најважен блиску на дофат на раката и лесно да се постигне.
шатор \ на ОК слободна стои и shockcorded фиберглас & челична рамка е лесно да се постави. Клипови обезбеди тело шаторот на рамката.
Бура човек надвор џебови Складирајте guylines на забранети летови за време на поставувањето и да ги симнат.
Отстранлив делител завеса создава две соби за приватност, или ролни назад за една голема соба.
Када кат заврши страни на шаторот, заштита против прскаат и стои вода.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

1 компјутер / картон
картон големина: 64*30*37ЦМ

ГОЛЕМИНА

големина: 13\ '* 10 \' * 7 \ '
Столб: 9.5mm фиберглас пол

Тежина: 34 lbs 2 мл
коментари за производот